RTU Liepāja
RTU Liepāja

Lai iezīmētu ceļu uz Eiropas kultūras galvaspilsētu, tiek uzvilktas simts buras

«Nodibinājums Liepāja 2027» Eiropas dienā, 9. maijā, rīkoja akciju, kurā Liepājā, Dienvidkurzemē un Kuldīgas novadā tika izvilktas simts buras, kas simbolizē piederību Eiropas kultūras galvaspilsētai 2027.

10. maijs

Vēl ir iespējams pieteikties konferencei «Valodu apguve: problēmas un perspektīva»

Piektdien, 17. maijā, RTU Liepāja notiks 21. starptautiskā zinātniskā konference «Valodu apguve: problēmas un perspektīva».

9. maijs

Promocijas darbu aizstāv Diāna Līduma

Šodien Ventspils Augstskolas, Vidzemes augstskolas un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas kopīgajā promocijas padomē promocijas darbu par tēmu «Komandas darbs ražošanas uzņēmumos Latvijā» aizstāvēja un zinātņu doktora grādu sociālajās zinātnēs ieguva RTU Liepāja lektore Diāna Līduma. Promocijas darbs izstrādāts Ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē, darba vadītāja ir profesore Inese Lūsēna-Ezera.

9. maijs