RTU Bērnu un jauniešu universitāte
RTU Bērnu un jauniešu universitāte

RTU aicina mazos inženierus izzināt, kā rodas elektrība

15. jūnijs, 10:00 - 12:00

Kas ir elektrība? Kā rodas gaisma?

Atbildes uz šiem un vēl citiem ar elektrību saistītajiem jautājumiem mazie inženieri varēs iegūt aizraujošajā nodarbībā «Elektrības brīnumi: atver tehnoloģiju potenciālu».

Nodarbības laikā bērni iepazīsies ar dažām elektroniskajām komponentēm un uzzinās kā tās darbojas. Katram bērnam būs iespēja ar savām rokām sastādīt elektronisko shēmu uz prototipēšanas plates, kā arī nodarbības beigās, bērni varēs visi kopā ar savu ķermeņa palīdzību aizdedzināt LED diodi (gaismiņu).

Nodarbības rezultātā bērni ne tikai uzzinās par dažām elektroniskajām komponentēm, bet arī uzzinās, kāpēc ar elektrību ir jārīkojās piesardzīgi uz praktiskā piemēra.

Kur? RTU Zinātkāres centrā «Futurimo Rīga», Meža ielā 1 k6, Rīgā

Kad? 15. jūnijā

• plkst. 10.00 1. grupa 4-6 gadus veciem bērniem
  • plkst. 11.00 2. grupa 4-6 gadus veciem bērniem

Lai pieteiktos, lūdzu, reģistrējieties!

Katrā grupā darbosies līdz 15 bērniem.

Maksa par nodarbību – 8.00 EUR. Lūgums veikt pārskaitījumu līdz 15. jūnijam un uzrādīt pirms nodarbības.

Pasākumu kalendārs

7. jūnijs plkst. 14:25