Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte
Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultāte

Konkurss Paula Valdena piemiņas medaļas piešķiršanai

17. aprīlis, 2023

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte (MLĶF) izsludina konkursu Paula Valdena piemiņas medaļas piešķiršanai.

Medaļas saņemšanai var tikt izvirzīti starptautiski atzīti ķīmijas, ķīmijas tehnoloģijas, materiālzinātnes zinātnieki un šo jomu vēstures pētnieki, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu Latvijā minētajās jomās.

Piesakoties konkursam, jāiesniedz pretendenta Curriculum Vitae un pieteikums ar pamatojumu, ko atbalstījis vismaz viens no:

• zinātniskā un/vai izglītības institūcija;
  • valsts vai sabiedriskā organizācija;
  • vēlēts akadēmiskā personāla pārstāvis ar zinātņu doktora grādu;
  • LZA īstenais loceklis.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties RTU MLĶF mājas lapā: https://www.rtu.lv/lv/mlkf/par-mums-mlkf/dokumentacija/mlkf_nolikumi

Konkursa pieteikumu iesniegšanas veidi, adresējot “Paula Valdena piemiņas medaļas pretendentu vērtēšanas komisijai”:

elektroniski, nosūtot to uz RTU MLĶF oficiālo e-pasta adresi , ja pieteikuma parakstīšanai ir lietots drošs elektroniskais paraksts;

papīra formātā RTU MLĶF dekanātā Paula Valdena ielā 3 – 269. kab., Rīga, LV-1048.

Papildus informācija: 29175634, 67089249,

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 12. maijs plkst. 12.00.