RTU Sporta centrs

RTU bobslejistiem medaļas Eiropas un Pasaules kausa posmos

3. februāris, 2020
Foto - Viesturs Lācis

Medaļu birumu piedzīvojuši Rīgas Tehniskās universitātes studenti Ralfs Bērziņš, Dāvis Kaufmanis un Lauris Kaufmanis, kuri piedalījās Eiropas un Pasaules kausa izcīņā bobslejā.

30. janvārī Insbrukas trasē, Austrijā, Eiropas kausa pēdējā sezonas posmā R. Bērziņš kopā ar Dāvi Spriņģi divnieku ekipāžā 43 komandu konkurencē izcīnīja otro vietu.

Savukārt Dāvim Kaufmanim ar Ivo Danu Kleinbergu divniekos 4.vieta, bet atsevišķajā vērtējumā junioru čempionātā Eiropā U-23 divnieks plūca čempionu laurus.

Toties 31. janvārī Īglsas trasē R. Bērziņš kopā ar Edgaru Nemmi, Dāvi Spriņģi un Edgaru Pirogu izcīnīja 2. vietu Eiropas kausa pēdējā posmā, kā arī ieguva sudraba medaļas U-26 junioru čempionātā. Sacensībās piedalījās 24 ekipāžas, vairums no tām sacentās arī junioru vērtējumā. Konkurence bija ļoti spēcīga − Vācija, Krievija un Šveice bija pārstāvētas ar četrām ekipāžām katra, dalībnieku vidū 13 piloti, kas startējuši arī pasaules kausa seriālā.

Savukārt 2. februārī Šveicē, Sanktmoricas trasē L. Kaufmanis, kurš startē Oskara Ķibermaņa ekipāžā kopā ar Arvi Vilkasti un Matīsu Mikni izcīnīja otro vietu šīs sezonas noslēdzošajā Pasaules kausa izcīņā četrinieku sacensībās.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. februāris, 2020 plkst. 22:10