RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU pludmales volejbolistam sudrabs Eiropas U-22 čempionātā

18. maijs, 2021
Foto - Latvijas Volejbola federācija (A.Rinkevičs attēlā pirmais no kreisās)

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes 2. kursa students Artūrs Rinkevičs duetā ar Ardi Danielu Bedrīti izcīnīja sudraba medaļu 15. un 16. maijā Bādenē notikušajā Eiropas U-22 čempionātā pludmales volejbolā.

A. Rinkevičs un A. D. Bedrītis līdz pat finālam bija svinējuši tikai uzvaras. Trim panākumiem grupā sekoja divas uzvaras izslēgšanas spēļu turnīrā. Uzvara tika sasniegta arī pusfinālā, ar 2-1 (23:21, 19:21, 15:11) pieveicot poļu duetu Milošu Kruku un Mikolaju Miščuku.

Savukārt finālā Latvijas volejbolistiem pretī stājās savulaik par Eiropas U-18 un U-20 čempioniem kļuvušie zviedri Dāvids Omans un Jūnatans Hellvigs, kuri pārspēja latviešus ar 2-0 (21:18 21:16), ziņo volejbols.lv.

Pamatturnīrā 32 dueti bija sadalīti astoņās grupās pa četriem katrā. Grupu uzvarētāji iekļuva uzreiz izslēgšanas turnīra otrajā kārtā, bet no pirmās kārtas play-off sāka grupu otro un trešo vietu ieguvēji.

Pagājušajā gadā Eiropas U-22 meistarsacīkstēs Izmirā A. Rinkeviča un Rūdolfa Stankeviča duets ieņēma piekto vietu.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

18. maijs, 2021 plkst. 11:07