RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studenti aicināti piedalīties individuālajos testos distanču slēpošanā

22. februāris, 2021
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti 4.martā Lucavsalā, Rīgā piedalīties individuālajos treniņu testos distanču slēpošanā ar ekspertu vertējumu, kas norisināsies Latvijas XXXI Universiādes ietvaros. Treniņu mērķis ir noskaidrot labākos Latvijas studentus un augstskolas, kā arī veicināt dalībnieku fiziskās aktivitātes dabā.

Augstskolu dalībniekiem, kuri veiks individuālo treniņu testu, ir jāpiesakās līdz 3.martam, nosūtot pieteikumu brīvā formātā uz e-pastu  un , norādot studējošā vārdu, uzvārdu, augstskolu, kursu un studējošā apliecības numuru.

Starts 4.martā individuāli tiks dots no plkst. 12.00 — 16.00 Lucavsalas distanču slēpošanas trasē pie Lucavsalas īres punkta.

Individuālo testu nolikums.

Individuālā treniņa testa ilgums būs 1 stunda, kuras laikā jānoslēpo pēc iespējas vairāk apļu. Viena apļa garums ir 1250 metri — gala rezultātā tiks fiksēti tikai pilnie noslēpotie apļi. Distancē slēpotājs slēpo jebkurā sev zināmā pārvietošanās solī — klasiskajā stilā vai brīvajā stilā.

Neskaidrību vai jautājumu gadījumā par individuālā treniņa testa norisi vērsties pie organizatora un galvenā eksperta Kalvja Ciekura, rakstot  vai zvanot 26374125.

Individuālo treniņu testu organizē LSPA Slēpošanas katedras docētāji sadarbībā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību.

22. februāris, 2021 plkst. 21:14