RTU studenti aicināti piedalīties Latvijas čempionātā 100 lauciņu dambretē

7. februāris, 2023
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti aicināti piedalīties Latvijas studentu čempionātā 100 lauciņu dambretē. Sacensības notiks 11.martā Rīgā, Gogoļa ielā 5, «Rīgas namu apsaimniekotājs» telpās. Pasākuma mērķis ir popularizēt dambretes spēli, paaugstināt meistarību, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākos dambretistus startiem Eiropas un pasaules čempionātā.

Sacensībās var piedalīties Latvijas izglītības iestādēs vai ārvalstīs studējošie Latvijas pārstāvji bez vecuma ierobežojuma. Sacensības notiks pēc Latvijas Dambretes federācijas (LDF) 100 lauciņu noteikumiem un LDF ētikas kodeksa

Sacensību nolikums.

Pieteikumi, norādot vārdu, uzvārdu, pārstāvēto augstskolu, jānosūta līdz 7.marta plkst. 22:00 uz e-pastu , vai WhatsApp 26438871.

7. februāris, 2023 plkst. 10:53