RTU Sporta centrs

RTU studenti sevi pierāda Latvijas čempionātā spēka trīscīņā

21. decembris, 2017
Foto - Pexels

Iegūstot godalgotas vietas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti sevi pierādījuši Latvijas III studentu čempionātā spēka trīscīņā.

Sieviešu konkurencē RTU studente Marta Pagraba (Inženierekonomikas un vadības fakultāte) svara kategorijā līdz 63 kg izcīnīja 2. vietu, sasniedzot šādus rezultātus: pietupienos – 77,5 kg, spiešanā guļus – 40 kg, vilkmē – 105 kg, summā sasniedzot 222,5 kg. Šajā pašā svara kategorijā Olita Brenca (Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte (DITF)) ieguva 5. vietu, summā sasniedzot 182,5 kg.

Svara kategorijā virs 63 kg RTU studentei Agatei Buravcovai (DITF) 4. vieta un summā – 227,5 kg, savukārt Sigitai Dzenei (DITF) – 5. vieta un summā – 217,5 kg.

Vīriešu konkurencē līdz 83 kg RTU students Timur Abdukhalilov (Ārzemju studentu departaments) izcīnīja 2. vietu, sasniedzot šādus rezultātus: pietupienos – 177,5 kg, spiešanā guļus – 120 kg, vilkmē – 220 kg, summā sasniedzot 517,5 kg.

Savukārt svara kategorijā līdz 105 kg Reinim Kasparam (Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte) 3. vieta: pietupienos – 167,5 kg, spiešanā guļus – 120 kg, vilkmē – 222,5kg un summā – 510 kg, bet Agrim Cinavam (DITF) – 4. vieta un summā – 495 kg.

Kopumā sacensībās startēja 28 studenti no 14 dažādām Latvijas augstskolām un no RTU čempionātā piedalījās septiņi studenti.

Sacensības organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka pasaule” un Latvijas Augstskolu Sporta Savienību.

Vairāk informācijas par rezultātiem – Latvijas Augstskolu sporta savienības mājaslapā.

21. decembris, 2017 plkst. 12:00