RTU Sporta centrs
RTU Sporta centrs

RTU studentus aicina piedalīties Latvijas atklātajā čempionātā zolītē studentiem

4. novembris, 2022
Foto - Pixabay

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentus aicina piedalīties 6. Latvijas atklātajā čempionātā zolītē studentiem. Tas notiks sestdien, 12. novembrī, plkst. 11.00 RTU Arhitektūras fakultātes 117. telpā. Pieteikšanās – līdz 11. novembrim, un dalība – bez maksas.

Sacensību formāts – klasiskā zole ar pulēm – 6 kārtas, 20 partijas kārtā, un sacensībās gaidīti dažādu zolītes prasmju studenti. Piedalīties drīkst arī studenti, kuri studijas pabeiguši pirms gada – 2021. gadā.

Pieteikšanās čempionātam ieteicama līdz 11. novembrim, uz e-pastu sūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu un universitātes nosaukumu, taču pieteikties iespējams arī čempionāta dienā, reģistrējoties sacensībām. Reģistrācija – sacensību dienā plkst. 10.00–10.45 un reģistrējoties obligāti jāuzrāda studenta apliecība.

Informācija – Facebook.

Čempionāta nolikums

Kopš 2021. gada zolīte ir iekļauta Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

4. novembris, 2022 plkst. 7:04