RTU Sporta centrs

RTU vieglatlēti startē starptautiskajās sacensībās «Kuldīgas Katrīnas kauss 2018»

22. janvāris, 2018
Foto - Latvijas Vieglaltētikas savienība

Aizvadītās nedēļas nogalē, 20. janvārī, Kuldīgas Vieglatlētikas hallē tika atklāta šīs ziemas sezona Latvijas vieglatlētiem. Sacensībās startēja daudzi atzīstami pašmāju un ārzemju vieglatlēti – 12 disciplīnās sacentās 200 sportisti no 17 valstīm. Tradicionālās sacensības «Kuldīgas Katrīnas kauss» ir starptautiskas un tās norisinājās jau astoto reizi.

Šīs sezonas pirmajā startā savas spējas pārbaudīja arī pieci RTU studenti. Vislabāk veicās Valērijam Vaļinščikovam (ETF II kurss). 400m distancē viņš izcīnijā 5. vietu ar rezultātu 49,77. Māris Grēniņš (BIF maģ.) tāllēkšanā sasniedza 6,78 m un 7.vietu, savukārt 60m ar barjerām – 8,34 un 8.vietu.

No sava personiskā rekorda, 60m distancē, nedaudz atpalika Kristīne Vietniece (MLĶF II kurss) – 8,23, bet 400m distancē uzrādīts rezultāts – 1:02,94. Arī Kārlis Sondors (EEF II kurss) nedaudz atpalika no sava personiskā rekorda 60m distancē ar barjerām – 8,92, bet Juris Gailis (AF IV kurss) šajā paša distancē laboja personisko rekordu gandrīz par 0,3s – 9,19.

Nākamās sacensības – «Rīgas pilsētas čempionāts», notiks Rīgā 9.–10. februārī, Rīgā. Tajās piedalīsies arī citi RTU studenti, kuri veselības problēmu dēļ nevarēja startēt Kuldīgā.

Rezultāti

Foto atskats no sacensībām