RTU Studentu serviss
RTU Studentu serviss

Reģistrējies izaugsmes lekciju sērijai «beFounder»

21. decembris, 2023

Lai veicinātu Rīgas tehniskās universitātes (RTU) studentu personīgo izaugsmi un attīstītu izpratni par dažādām ar organizāciju un vadību saistītām jomām, RTU studentu organizācija BEST - Riga sadarbībā ar RTU Karjeras centru organizē lekciju - «beFounder». Ik mēnesi tiek organizēta viena lekcija, kur studentiem ir iespēja izaicināt sevi un spert vienu soli tālāk profesionālajā izaugsmē.

16. maijā, plkst. 17:30, Ķīpsalas ielā 6B - 313.auditorijā notiks trešā lekcija «Motivācijas teorijas un prakses organizācijā» kurā tiks atbildēts uz jautājumiem «Kas ir motivācija? Vai tā vispār pastāv? Kā motivācijas teorijas ir attīstījušas darba vidi, darbiniekus un organizācijas?». Lekcijā tiks aplūkotas dažādas teorijas, veikti saistoši uzdevumi, lai redzētu, kā motivācija vai tās trūkums ietekmē organizācijas darbu. Seminārs sniegs ieskatu jaunākajās tendencēs, kā motivēt darbiniekus, un  iepazīstinās ar radošuma un atgriezeniskās saites nozīmi motivācijas celšanas procesā.

Pieteikties lekcijai iespējams, aizpildot reģistrācijas anketu līdz 13. maijam.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu: u.lv

Ieskats notikušajās lekcijās:

• Pirmā lekcija notika 17. janvārī. Lekcija tika veltīta vērtību analīzei, lai palīdzētu studentiem atrast «odziņu», kura viņiem ļautu izcelties potenciālo atbalstītāju vai darba devēju acīs, lai sasniegtu visaugstākos rezultātus darba tirgū. Lekciju vadīja Kārlis Vilhelms Vēbers - pieredzējis treneris un ilggadējs koorparatīvo attiecību speciālists studentu organizācijā BEST - Riga ar kvalifikāciju jaunatnes pilnveidē (Facilitation of learning in youth mobility projects).
  • Otrā lekcija notika 27. februārī. Lekcijas tēma: Blokķēdes, kriptovalūtas, NFT vai tomēr akcijas, ETF un obligācijas? Izaicinājumi un iespējas. Vieslekciju vadīja SEB Global Services pārstāvis.