Uzsāc jauno studiju gadu ar stipendiju!

3. septembris, 2021

Kā jau katru gadu, arī jaunajā studiju gadā mēs piedāvājam iespēju dažādu jomu studentiem pieteikties studiju un atbalsta stipendiju konkursiem, kas izsludināti, pateicoties mūsu sadarbības partneru finansiālajam atbalstam un mecenātu ziedojumiem. Šī ir iespēja iegūt ikmēneša vai vienreizēju stipendiju ikdienas izdevumu segšanai, lai būtu iespējams vairāk laika veltīt studiju procesam.

Savukārt SIA “Mikrotīkls” atbalsta stipendijai “Topošais profesionālis” var pieteikties jebkurš 1. kursa students, kurš 2021./2022. studiju gadā uzsāk studijas kādā RTU pamatstudiju programmā. Šī ir jauna tradīcija, kas ļaus katru studiju gadu atbalstīt trīs studentus, piešķirot ikmēneša stipendiju 150 eiro apmērā pirmajam studiju gadam.

Stipendijas RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Arhitektūras fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Elektronikas un vides inženierijas fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studentiem:

Stipendijas RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes studentiem:

Lai pieteiktos stipendijai, nepieciešams iepazīties ar konkursa nolikumu, kurā minēti visi iesniedzamie dokumenti, un jāaizpilda elektroniskā pieteikšanās anketa. Pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām izvērtēšanas komisija sazinās ar visiem pretendentiem, lai nepieciešamības gadījumā aicinātu uz interviju vai lūgtu iesniegt papildu dokumentus. Ikviens, kurš ir pieteicies, divu nedēļu laikā pēc konkursa pieteikšanās termiņa beigām saņem ziņu par izvērtēšanas komisijas lēmumu.

Mēs vēlam panākumiem bagātu un ražīgu jauno studiju gadu!