Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte
Datorzinātnes, informācijas tehnoloģijas un enerģētikas fakultāte

RTU Lielajā izlaidumā diplomus saņems aptuveni 1000 absolventu

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielais izlaidums, kura laikā diplomus saņems aptuveni 1000 bakalaura, maģistra un doktora grāda ieguvēju, šogad notiks 28. jūnijā plkst. 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Šis būs jau astotais RTU Lielais izlaidums – akadēmiskā gada grandiozākais pasākums, kad vienlaikus diplomus saņems visi RTU absolventi un kopā ar mācībspēkiem un ģimenēm svinēs studiju noslēgumu. Pasākumu varēs vērot arī tiešraidē RTU mājaslapā un Facebook.

26. jūnijs

Austrumpartnerības valstu influencerus sajūsmina RTU

Viesojoties Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), influenceri no Moldovas, Ukrainas, Armēnijas, Azerbaidžānas un Gruzijas iepazīst studiju, inovāciju un pētniecības vidi, tiekas ar studentiem, pozitīvi novērtē studentu dizaina un kosmosa inženierijas darbus, kā arī paši izmēģina digitālo dvīņu un citas tehnoloģijas.

19. jūnijs

RTU paraksta memorandu par biorafinēšanas ekosistēmas izveidi

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Tālis Juhna kopā ar vēl vairāk nekā divdesmit uzņēmumu un organizāciju vadītājiem 18. jūnijā parakstīja sadarbības memorandu par biorafinēšanas ekosistēmas izveidi, kas sniegs būtisku ieguldījumu bioekonomikas attīstībā. Biorafinēšana ir strauji augoša nozare, kas nodrošina biomasas pārstrādi enerģijā vai plaša patēriņa produktos, kurus izmanto celtniecības materiālu ražošanā, pārtikas rūpniecībā un citās jomās, ziņo Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

18. jūnijs