RTU Liepāja

Promocijas darbu aizstāv Diāna Līduma

9. maijs
Inese Lūsēna-Ezera un Diāna Līduma

Šodien Ventspils Augstskolas, Vidzemes augstskolas un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas kopīgajā promocijas padomē promocijas darbu par tēmu «Komandas darbs ražošanas uzņēmumos Latvijā» aizstāvēja un zinātņu doktora grādu sociālajās zinātnēs ieguva RTU Liepāja lektore Diāna Līduma. Promocijas darbs izstrādāts Ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē, darba vadītāja ir profesore Inese Lūsēna-Ezera.

Promocijas darba autore Diāna Līduma par darba mērķi saka: «Darba mērķis ir izpētīt komandas darba praksi un tā saistību ar darba ražīgumu dažāda raksturlieluma ražošanas uzņēmumos, atklājot komandas darba nozīmi darba organizācijā darba rezultātu nodrošināšanai konkrēta veida ražošanas uzņēmumos Latvijā un izstrādājot rekomendācijas ražošanas uzņēmumu vadībai komandas darba attīstībai šajos uzņēmumos.»

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece