RTU Liepāja
RTU Liepāja

Vēl ir iespējams pieteikties konferencei «Valodu apguve: problēmas un perspektīva»

9. maijs

Piektdien, 17. maijā, RTU Liepāja notiks 21. starptautiskā zinātniskā konference «Valodu apguve: problēmas un perspektīva».

Konference notiks hibrīda formā – klātienē un attālināti. Dalībnieku referāti pārsvarā būs saistīti ar logopēdijas tēmām, piemēram, Britu Disleksijas asociācijas kontrollapas adaptācija latviešu valodās, logoritmika valodas attīstības veicināšanā, ar pētījumiem lingvistikā – par bērnu literatūras izmantošanu latviešu valodas apguvē ārzemju latviešu diasporā un citām tēmām.

Konferences rīkotāja, studiju programmas «Logopēdija» direktore Gundega Tomele aicina: «Līdz 12. maijam mēs vēl gaidām pieteikumus referātiem – varat dalīties ar savu pētījumu rezultātiem vai kolēģes skolotājas var pastāstīt par savu pieredzi valodas apguvē pirmskolas izglītības iestādē vai skolā.»

Īpaša šoreiz solās būt vienīgā konferences meistarklase, tā būs tiešām nedzirdēta tēma – «Funkcionālā žonglēšana komunikācijas veidošanā», ko vadīs ergoterapeits Filips Bernadskis un logopēde Anete Laugale. Filips Bernadskis ir sporta zinātņu un veselības zinātņu maģistrs, ergoterapeits, Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas Medicīnas komitejas biedrs, Muguras smadzeņu bojājuma biedrības priekšsēdētājs. Anete Laugale ir Bauskas slimnīcas logopēde.

Par dalību konferencē tiek izsniegts apliecinājums.

Pieteikties šeit: https://vapplapp.liepu.lv/

Saistītie tagi: