RTU Liepāja
RTU Liepāja

Uzņemsim Baltijas Vasaras skolu «Prasmju kaleidoskops»

12. jūnijs

Latvijas Pieaugušo izglītības asociācija no 26. līdz 28. jūnijam Liepājā rīko Baltijas Vasaras skolu «Prasmju kaleidoskops».

Plānots, ka pasākuma atklāšanā vasaras skolas dalībniekus sveiks RTU Liepāja direktore Dace Medne un savās telpās viņus uzņems arī RTU Liepāja.

Profesionālās pilnveides centra vadītāja Ilma Neimane un Starptautisko attiecību daļas vecākā speciāliste Ērika Lauberga-Sleže iepazīstinās ar RTU Liepāja piedāvājumu un šeit apgūstamajām studiju programmām.

Baltijas Vasaras skola «Prasmju kaleodoskops» tiek rīkota, lai tās dalībniekiem trenētu nākotnes speciālistu prasmes.  Piemēram, ekonomikā, kur problēmu sarežģītība bieži vien pārsniedz zināšanas par atsevišķām kompetencēm, ir pienācis laiks pārdomāt, kā vajadzētu izskatīties zināšanu papildināšanai, atvadāmies no ierastiem karjeras ceļiem un fiksētas struktūras, pievēršamies apmācībai, kuras pamatā ir individuālā aizraušanās un kaislība pret veicamo darbu.

Saistītie tagi:

Simona Laiveniece