RTU Latvijas Jūras akadēmija
RTU Latvijas Jūras akadēmija

Aicina uz vebināru par ilgstspējas risinājumiem un «zaļajām» prasmēm jūrniecības profesionālajā izglītībā

19. februāris

22. februārī plkst. 12.30–14.00 RTU Latvijas Jūras akadēmijas darbinieki, studenti, skolu vadības pārstāvji, karjeras konsultanti, kā arī izlaiduma klašu jaunieši, kuri vēlas savu karjeru saistīt ar jūrniecību, aicināti piedalīties informatīvā vebinārā un iepazīt starptautiskā projektā izstrādātu lekciju kursu «zaļo» prasmju (green skills) veicināšanai. Notiks arī diskusija par to, kā sekmēt jūrniecības profesijas izvēli jauniešu vidū.

Pieteikties

Vebinārs notiks angļu valodā. Tas ir veltīts ilgtspējas risinājumiem un «zaļajām» prasmēm, īpaši jūrniecības profesionālajā izglītībā. Vebinārs tiek rīkots starptautiskā projektā «Green diving – jūrniecības profesionālās izglītības un apmācības zaļo prasmju, ilgtspējības un pievilcības organizēšana». Starptautiskajā projektā piedalās partneri no Portugāles, Spānijas, Vācijas un Latvijas. Projekta partneris Latvijā ir RTU Latvijas Jūras akadēmija.

Projekta mērķis ir izstrādāt mācību līdzekļus, nodrošināt ilgtspējības un «zaļo» prasmju apguves procesus jūrniecības izglītībā, kā arī veicināt interesi par jūrniecības izglītību kopumā.

Vebināra programma

Projekta mājaslapa