RTU Latvijas Jūras akadēmija
RTU Latvijas Jūras akadēmija

Līdz 20. septembrim var pieteikties sociālajai stipendijai «Studētgods»

7. septembris, 2023

Līdz 20. sepetembrim visu kursu Latvijas augstskolu pilna laika klātienes bakalaura un koledžas līmeņa studējošie var pieteikties sociālajai stipendijai «Studētgods».

Sociālo stipendiju «Studētgods» 175 eiro apmērā 10 mēnešus gadā piešķir studējošajiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem un bez vecāku apgādības palikušiem jauniešiem un personām ar I vai II invaliditātes grupu.

Stipendijas saņemšanai noteikts sekmju slieksnis – piesakoties pirmajā semestrī, centralizēto eksāmenu rezultātiem optimālajā līmenī  matemātikā jābūt ne zemākiem par 30%, bet latviešu valodā ne zemākiem par 40%. Savukārt studiju laikā vidējai svērtajai atzīmei jābūt 6 un augstāk, studentam jābūt sekmīgam un bez akadēmiskiem parādiem. Kritēriji tiek pārskatīti reizi semestrī.

Pieteikties stipendijai 2023./2024. studiju gadam var līdz 20. septembrim, izmantojot Latvija.lv pakalpojumu «Studētgods».

Ministru kabineta 2004. gada 24.augusta noteikumu Nr.740 grozījumi «Noteikumi par stipendijām».

7. septembris, 2023 plkst. 11:38