RTU Latvijas Jūras akadēmija
RTU Latvijas Jūras akadēmija

RTU studējošie aicināti uz ziemas balli «Sidraba pasaka»

8. decembris, 2023

Gatavojies, student, jo ziemas noskaņojums pamazām jau sāk ienākt Rīgā un tuvākais notikums, kas izkaisīs zvaigžņu putekļus un pārvērtīs studiju gaitas par pasaku ir RTU studentu ziemas balle «Sidraba pasaka», kas notiks jau 15.decembrī plkst. 20:00 Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā! Ieeja no plkst. 18:30.

Tā būs vieta, kur princeses spīdēs vairāk par sudrabu un prinči būs jautrāki par Ziemassvētku vecīti!
Varbūt smokings un kleita jau gatava, bet varbūt vēl domā ko vilkt? Pateiksim priekšā, ka šajā pasaku galmā prinči un princeses ģērbjās zvaigžņu sidrabā un noslēpumu apvītajā bordo.
Tāda ziemas balle vēl nav aprakstīta nevienā grāmatā un tā solās būt kā sapnis, kurā mēs visi esam galvenie varoņi, tāpēc tev tur noteikti ir jābūt un jāredz viss ar savām acīm!
Tāpēc negaidi un sāc savu ceļu uz balli jau šodien, iegādājoties biļetes uz «Sidraba pasaku»! Tavas zvaigžņu biļetes tevi jau gaida: https://ej.uz/SidrabaBiletes. Iegādājies biļeti sev, bet, ja Tev ir kāds, bez kura nevari izsapņot šo pasaku, tad iepriecini savu otro pusīti ar apburtajām pāru biļetēm.
Uzzini vairāk par pasākumu RTU Studentu parlamenta Facebook lapā.
Tiekamies «Sidrabā pasakā» – ziemas ballē, kur pasakas patiesi kļūs par realitāti!

Pērkot pāra biļeti, abiem cilvēkiem uz pasākumu jāierodas reizē un kopīgi jāuzrāda biļete.
Pasākuma laikā var tikt veikta fotogrāfēšana, filmēšana un audio ierakstu veikšana. Iegādājoties biļeti, apmeklētājs piekrīt tikt fotogrāfēts un filmēts, kā arī piekrīt šo vizuālo un audiālo materiālu publicēšanai pasākuma reklāmas vai informatīvos nolūkos.
Ieeja pasākumā tikai no 18 gadu vecuma un uzrādot derīgu personu apliecinošu dokumentu.

8. decembris, 2023 plkst. 10:52