Notiek «Mobilitātes un uzņēmējdarbības diena»

4. jūnijs, 10:00 - 14:00
«Startup House Riga», Lastādijas ielā 12, k3

4. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Rīgas jaunuzņēmumu epicentrā «Startup House Riga», Lastādijas ielā 12, k3, notiks «Mobilitātes un uzņēmējdarbības diena» («Mobility and Entrepreneurship Day»). Pasākumā interesentiem būs iespēja izzināt uzņēmējdarbības iespējas nākotnes mobilitātes jomā, dibināt kontaktus ar līdzīgi domājošiem entuziastiem, kā arī bezmaksas inovāciju darbnīcā apgūt problēmu risināšanas un prezentēšanas prasmes.

Pasākumā aicināti piedalīties visu līmeņu studenti, kuriem ir zināšanas transporta, mobilitātes, elektronikas, uzņēmējdarbības jomā vai kuriem ir interese par droniem, robotiku, sensoriem, mākslīgo intelektu un digitālajām tehnoloģijām.

Pieteikties.

Mobilitātes un uzņēmējdarbības dienas apmeklētājiem būs iespēja piedalīties biznesa kouča un izglītības tehnoloģiju uzņēmuma «Kimitisik» līdzdibinātāja Akos R. Wetters vadītā inovāciju darbnīcā, kuras laikā klātesošajiem būs iespēja apgūt dizaina domāšanas metodoloģiju un iepazīt dažādas radošas tehnikas problēmu risināšanas un prezentēšanas prasmju attīstīšanai.

Līdz ar šī pasākuma norisi tiks uzsākta «Bus Baltica» iniciatīva Latvijā, kuras mērķis ir veicināt ilgtspējīgu pilsētvides mobilitātes risinājumu attīstību visā Baltijas reģionā. «Bus Baltica» iniciatīva ir studentiem veltīta pilnībā apmaksāta mācību programma, kas norisināsies jau šogad no 6. līdz 12. septembrim. Paredzēts, ka mācību programmas dalībnieki dosies aizraujošā ceļojumā cauri trīs Baltijas reģiona pilsētām: Tartu, Rīgu un Kauņu, tādējādi attīstot savu potenciālu kļūt par līderiem ilgtspējīgas mobilitātes jomā.

Vairāk informācijas!

Projektu īsteno izglītības tehnoloģiju uzņēmums «Kimitisik», RTU Zinātnes un inovāciju centrs, Kauņas Tehnoloģiju universitāte un Tartu Universitāte ar Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas «EIT Urban Mobility» finansiālu atbalstu.

Pasākumu kalendārs

28. maijs plkst. 12:59