Promocijas darbu aizstāvēs Anda Barkāne

15. maijs, 13:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2024. gada 15. maijā plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā (arī tiešsaistē Zoom platformā).

Anda Barkāne aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Fotocietējoši augu eļļā bāzēti akrilātu sveķi ar lignocelulozes komponentiem», angļu valodā «Photo-curable vegetable oil-based acrylate resins with lignocellulose components» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: materiālzinātnes nozarē.

Recenzenti:

• Dr. chem. Ingars Reinholds, Latvijas Universitāte; Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts «BIOR», promocijas padomes recenzents;
  • Profesors Dr. Alexader Bismarck, Vīnes Universitāte, Ķīmijas fakultāte, Materiālu ķīmijas institūts, Austrija;
  • Dr. Tobias Robert, Zinātnisko projektu vadītājs, Fraunhofer Koksnes pētniecības institūts, (Vilhelms-Klaudics-Institut WKI), Vācija.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

9. maijs plkst. 0:00