Promocijas darbu aizstāvēs Kristaps Valkovskis

4. jūnijs, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2024. gada 4. jūnijā plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā.

Kristaps Valkovskis (dzimis Leškovskis) aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Annelētu azidopirimidīnu enerģētiskais profils un reakcijas ar nukleofīliem» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē, organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. chem. Mārtiņš Katkevičs (Latvijas Organiskās sintēzes institūts)
  • Profesors Dr. habil. chem. Sigitas Tumkevičius (Viļņas Universitāte (Vilnius University), Lietuva)
  • Profesors PhD José I. Borrell Bilbao (Ramona Lullas Universitāte (University Ramon Llull), Spānija)

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

10. maijs plkst. 0:00