Promocijas darbu aizstāvēs Ralfs Pomilovskis

13. jūnijs, 16:30
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2024. gada 13. jūnijā plkst. 16.30 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā.

Ralfs Pomilovskis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Maikla komponentu sintēze no taleļļas taukskābēm un to izmantošana polimērmateriālu ieguvei» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai inženierzinātnēs un tehnoloģijās: ķīmijas inženierzinātnes nozarē, polimēru un šķiedrmateriālu tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Sergejs Gaidukovs (Rīgas Tehniskā universitāte)
  • Asistentprofesors Ph. D. Ondřej Sedláček (Kārļa Universitāte (Charles University), Čehija)
  • Profesore Dr. Arantxa Eceiza (Basku Zemes universitāte (University of the Basque Country), Spānija)

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

31. maijs plkst. 0:00