RTU notiks Jauno ķīmiķu kluba semestra noslēguma pasākums

28. maijs, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6

Otrdien, 28. maijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) pulcēsies ap 200 jaunie ķīmijas entuziasti – skolēni no visas Latvijas, lai piedalītos Jauno ķīmiķu kluba semestra noslēguma pasākumā.

Iniciatīvu «Jaunais ķīmiķu klubs» vairākās Latvijas skolās aizsākusi Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācija (LAKIFA) sadarbībā ar nozares uzņēmumiem, lai veicinātu jauniešos interesi par ķīmiju.

Iniciatīvas noslēguma pasākums notiks RTU Arhitektūras un dizaina institūta ātrijā (Ķīpsalas ielā 6), 28. maijā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00.

Pasākumā jaunieši piedalīsies meistarklasēs, iepazīsies ar nākotnes ķīmiķu profesijas ceļvedi, uzzinās par mācību un darba iespējām ķīmijas nozarē, kā arī iepazīsies ar RTU studentes izstrādātu ķīmiķa galda spēli «Ķīmiskie elementi». Galda spēle ķīmijā 8.–12. klases skolēniem ir izstrādāta, lai palīdzētu iemācīt un/vai nostiprināt zināšanas par ķīmiskajiem elementiem un to īpašībām, rast asociācijas ar tiem, sekmējot skolēnu izaugsmi un palīdzot sasniegt labākus rezultātus ķīmijas mācību priekšmeta tālākā satura apguvē.

Iniciatīvā «Jaunais ķīmiķu klubs» iesaistījušās skolas no Alūksnes, Daugavpils, Gulbenes, Jelgavas, Jēkabpils, Rīgas, Liepājas, Mārupes un Saldus novada.

Pasākumu kalendārs

27. maijs plkst. 14:49