Aicina pieteikties dalībai izstādē «Tech Industry 2012»

9. oktobris, 2012

RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs aicina pētniekus pieteikties dalībai izstādē «Tech Industry 2012», kas norisināsies no 29. novembra līdz 1. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Pieteikšanās dalībai izstādē līdz 22. oktobrim uz e-pastu: vai pa tālr. 67089179 (Linda Šufriča).

Rīgas Tehniskās universitātes dalību izstādē koordinēs RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs.

«Tech Industry 2012» ir starptautiska mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde. Tās mērķis ir veicināt uzņēmumu ražošanas un tirdzniecības attīstību, stimulēt tiešu sadarbību starp Latvijas un ārvalstu uzņēmējiem un profesionāļiem, atspoguļot rūpnieciskās ražošanas industrijas attīstības tendences un ar to saistīto nozaru attīstību Baltijā, kā arī sekmēt Latvijas ražošanas uzņēmumu konkurētspēju pasaules tirgū.

RTU Inovāciju un tehnoloģiju pārneses centrs

9. oktobris, 2012 plkst. 14:18