Aicinām pieteikties BALTECH starptautiskajā maģistra studiju programmā!

5. jūlijs, 2011

Baltijas valstu un Zviedrijas septiņu inženierprofila universitāšu apvienība zinātnē un tehnoloģijā «BALTECH» piedāvā studiju iespējas RTU inženieriem starptautiskajā maģistra studiju programmā «Ražošanas inženierzinības un vadība» (Industrial Engineering and Management).

Studiju programma tika izveidota ar Stokholmas Karaliskā tehnoloģiju institūta, Linčēpingas Universitātes un Lundas Universitātes atbalstu. Tās izveidē piedalījās arī Rīgas, Tallinas, Viļņas un Kauņas tehniskās universitātes. Studijas šajā programmā RTU sākās jau 2000. gadā. Programma akreditēta līdz 2015. gada 31. decembrim.

Programma sniedz gan praksē tik ļoti vajadzīgās inženierzinības jaunu produktu izstrādē un ražošanas tehnoloģijā, gan arī zināšanas biznesa vadībā un finanšu jautājumos. Apmācība šajā divgadīgajā programmā notiek pamatā angļu valodā, ir ieplānoti gan vieslektoru lekciju kursi, gan divu nedēļu prakse Karaliskajā tehnoloģiju institūtā Stokholmā, kur būs iespēja iepazīties ar Zviedrijas vadošajām rūpnīcām.

Inženieriem ar RTU bakalaura grādu inženierzinātnēs un inženiera kvalifikāciju ir iespēja bez maksas uzsākt studijas starptautiskajā maģistra programmā un ievērojami paaugstināt savu konkurētspēju darba tirgū. Lai studentiem radītu labvēlīgus apstākļus studiju savienošanai ar darbu, nodarbības tiek organizētas vakaros. Studiju apjoms ir 80 kredītpunktu, un iegūstamais grāds – vadībzinātņu maģistrs.

Uzņemšanas noteikumi Uzņemšanas noteikumi 181.90 Kb

Sīkāku informāciju var saņemt pie zinātņu prorektora profesora Bruno Grasmaņa Kaļķu ielā 1, 214. telpā; tālr.: 67089400, 67089415, 29481007, e-pasts . Dokumentu iesniegšana 13. un 14. jūlijā no 15 līdz 18 Kaļķu ielā 1, 214. telpā.

Aicinām interesentus uz tikšanos šā gada 12. jūlijā plkst. 17 Kaļķu ielā 1, 219. telpā!

5. jūlijs, 2011 plkst. 12:22