Aizvadīts RTU vasaras seminārs skolēniem «Roņi 2016»

20. jūnijs, 2016

No 2016. gada 13. līdz 19. jūnijam Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Kultūras centrs pulcēja kopā RTU darbinieku bērnus un mazbērnus Klapkalnciemā, RTU semināru, sporta un atpūtas bāzē «Ronīši», lai pavadītu interesanti brīvo laiku gadskārtējā RTU vasaras seminārā «Roņi 2016».

Dalībnieki bija skolēni vecumā no 7 līdz 14 gadiem. RTU Kultūras centra vadītāja Asja Visocka atzīst: «Priecājos, ka šī izveidojusies nu jau kā noturīga tradīcija - atkal satiekoties, iesākam vasaru kopā, aktīvi pavadot laiku nodarbībās un uzzinot ko jaunu par ikviena spējām un talantiem».

Šajā gadā seminārā dalībnieki varēja diskutēt nodarbībās par to, kā attīstīt radošumu, gan arī praktiski pilnveidot to – dziedot, dejojot, sportojot, dodoties pārgājienā, rādot leļļu teātri un grupās un individuāli veidojot īpašu priekšnesumu Talantu vakarā. Karu rītu iesākt ar sveicienu saulei un dienai, kopīgi vingrojot rīta rosmē, lai būtu moži un atvērti visam jaunajam.

Īpaši aizraujoša un reizē arī izglītojoša katras dienas noslēgumā izvērsās spēle «Es mīlu Tevi Latvija!», kur skolēni varēja apliecināt savas zināšanas precīzās pilsētu atrašanās vietas noteikšanā un latviešu iemīļotu dziesmu nosaukumu minēšanā un to autoru atpazīšanā, kā arī mācījās paļauties uz komandas biedriem uzdevumā, kur bija jāatstāsta informācija pēc atmiņas par kādu no tikko nolasītu latviešiem nozīmīgu personību aprakstu. Atraktīvu nodarbību programmu sagatavoja pedagogi no RTU Kultūras centra – Baiba Ērgle, Inita Grīnberga, Baiba Berķe – Renerte, Inese Krūma un Asja Visocka. Semināru dalībnieku vecāki izteikuši pateicību par piemērotajām naktsmītnēm un veselīgo ēdināšanu semināra laikā.

Pateicība RTU Arodorganizācijai, kas ik gadus atbalsta RTU vasaras semināru.

20. jūnijs, 2016 plkst. 12:39