«Event City» noslēgums 10. augustā Cēsīs

9. augusts, 2012

Piektdien, 10. augustā, 10. starptautiskā vasaras universitāte «Event City» arhitektūras un radniecīgo jomu studentiem aicina uz noslēguma sarīkojumu Cēsīs.

Provokatīvas patiesības un nākotnes utopijas, seni un mūsdienu rituāli, demogrāfijas viļņi un sarūkošas pilsētas potenciāli – problemātika, kas divu nedēļu garumā studēta Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) starptautiskajā vasaras skolā «Event City». Piecdesmit pieci dalībnieki piecās tematiskās darbnīcās apsprieda Cēsu telpisko un sociālo vidi, kā arī būvēja pagaidu instalācijas vecpilsētā. «Event City»aicina uz noslēguma sarīkojumu Cēsīs piektdien, 10. augustā. Programmā paredzētas projektu prezentācijas, izstādes atklāšana un vides instalāciju iedarbināšana.

RTU starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadu garumā sevi apliecina kā alternatīvu izglītības modeli, kas apvieno teorētisku apmācību ar inovatīvām dizainaun izpētes metodēm. Vasaras skola ik gadus piesaista internacionālu mācībspēku komandu, ko veido jauni profesionāļi ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

Savā jubilejas gadā vasaras skola pirmo reizi vēra durvis publiskām lekcijām, uzņēma «Local artists for regional development»programmas dalībniekus un veidoja telpiskas konstrukcijas pilsētvidē. Norisinoties vienlaicīgi ar Cēsu mākslas festivālu, likumsakarīgi, ka skolas fokuss šoreiz ir notikumu un pilsētas mijiedarbība.

RTU starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadus sevi apliecina kā regularās izglītības vasaras alternatīvu, apvienojot intensīvas teorētiskas studijas ar inovatīvām dizaina un praktiskām izpētes metodēm. Vasaras skola šogad pulcēja vairāk nekā 40 studentus no 20 valstīm un starptautisku mācībspēku komandu, ko veido jauni arhitekti un pilsētplānotāji ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

9. augusts, 2012 plkst. 13:13