Informatīvs pasākums par Rohusa un Beatrises Mummertu fonda stipendiju programmu

21. septembris, 2012

24. septembrī plkst. 16.15 Rīgas Ekonomikas augstskolā, Strēlnieku ielā 10, 311. telpā notiks informatīvs pasākums par Rohusa un Beatrises Mummertu fonda stipendiju programmu, tās saturu un pieteikšanās noteikumiem.

Rohusa un Beatrises Mummertu fonds (Rochus und Beatrice Mummert-Stiftung) piešķir stipendijas perspektīviem ekonomikas, uzņēmējdarbības, inženierzinātņu, dabas zinātņu un tūrisma jomas studentiem no Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas valstīm. Programma ietver 2 gadu maģistrantūras studijas Ķelnes Universitātē (Universität zu Köln), Ķelnes sporta augstskolā (Deutsche Sporthochschule Köln) vai Reinas-Vestfālenes Tehniskajā augstskolā Āhenē (RWTH Aachen) un prakses semestri. Stipendiju piešķiršana notiek sadarbībā ar Roberta Boša fondu (Robert Bosch Stiftung).

Pieteikumu iesniegšana: Ik gadu no 1. septembra līdz 1. novembrim. (Studiju uzsākšana nākamā gada rudens semestrī).

Vairāk mājaslapā www.mummertstiftung.de.

Papildu informācija:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments
Kaļķu iela 1, 307. kabinets, tālr. 67089314, e-pasts:

21. septembris, 2012 plkst. 10:36