«RTU FC» sāk gatavoties jaunajai sezonai

22. novembris, 2013

Piektdien, 22. novembrī, plkst. 21 Olimpiskajā Skonto hallē, Rīgā, E. Melngaiļa ielā 1a, «RTU FC» aizvadīs pirmo Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēli pret komandu «Beitar». Spēle tiks aizvadīta pēc formāta «8x8» jeb pa astoņiem spēlētājiem vienlaicīgi uz laukuma katrā komandā.

«LAFL ziemas turnīru uzskatām par vienu no galvenajiem sagatavošanās posmiem nākamajai sezonai. Šajā posmā tiek risināti divi uzdevumi: tonusa uzturēšana spēlētājos, kā arī kandidātu pārbaude – komandā ienākuši un par vietu sastāvā cīnās «RTU FC» izaudzinātā jauno futbolistu grupa,» atzīst komandas treneris Pāvels Fjodorovs.

Atgādinām, ka šā gada septembrī «RTU FC» otro gadu pēc kārtas uzvarēja Rīgas futbola čempionātā, savukārt oktobra beigās tika iegūts arī Latvijas 2. līgas čempionu tituls, kas nodrošināja dalību nākamā gada Latvijas 1. līgas čempionātā un prestižajās Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) organizētajās «Regions Cup» sacensībās.

RTU Informācijas centrs

22. novembris, 2013 plkst. 14:24