Par godu RTU 150. jubilejai vadība noliek ziedus pie Brīvības pieminekļa

10. oktobris, 2012

Trešdien, 10. oktobrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Leonīds Ribickis un augstskolas vadības pārstāvji nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa un ierakstīja novēlējumu Latvijai pieminekļa Goda grāmatā.

Skatīt galeriju

brivibas_piemineklis_rtu-150_0108.jpgPar godu RTU 150 gadu jubilejai rektors L. Ribickis Goda grāmatā Latvijai novēlēja «daudz visaugstākās klases speciālistu un patriotu Latvijas tautsaimniecības attīstībai.»

Rīgas Pieminekļu aģentūras direktors Guntis Gailītis svinīgajā ceremonijā pateicās RTU rektoram L. Ribickim un klātesošajiem RTU vadības pārstāvjiem par izcilisagatavotiem inženieriem. Tāpat viņš uzsvēra, ka Brīvības piemineklis ir tapis, pateicoties RTU mācībspēkiem un absolventiem, kā arī novēlēja,lai nākamos 150 gadus universitātei sekotu laime.

Noslēgumā G. Gailītis rektoram pasniedza grāmatu par Brīvības pieminekļa vēsturi.

RTU  Informācijas centrs

10. oktobris, 2012 plkst. 16:25