RTU ar koncertu «Dzīvību, dzīvību Tēvzemei…» svinēs Latvijas 97. dzimšanas dienu

4. novembris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Kultūras centrs aicina uz Latvijas Republikas proklamēšanas 97. gadadienai veltītu koncertu «Dzīvību, dzīvību Tēvzemei…». Koncerts notiks 17. novembrī plkst. 14.30 RTU Lielajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Koncertā uzstāsies Daumants Kalniņš ar mūziķu grupu –  Andri Baronu (ģitāra), Ritvaru Garozu (taustiņinstrumenti), Reini Ozoliņu (bass) un Rūdolfu Kalniņu (sitaminstrumenti).

Koncertā skanēs latviešu izcilāko komponistu – Mārtiņa Brauna, Ulda Stabulnieka, Jāņa Lūsēna, Jura Kulakova, Ulda Marhileviča, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Imanta Kalniņa un citu – skaņdarbi.

Daumants Kalniņš Latvijas mūzikas pasaulē ir atpazīstamību guvis vokālists. Viņš ir vairāku «Grand Prix» ieguvējs starptautiskajos džeza mākslinieku konkursos, tostarp šā gada «Riga Jazz Stage» (Latvija), «Nomme Jazz 2010» (Igaunija), «Jazz Voices 2009» (Lietuva). Vairākkārt sadarbojies ar R. Paulu, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Latvijas Radio kori un Latvijas bigbendu. 2012. gadā apbalvots ar Spēlmaņu nakts balvu kategorijā «Gada debija» par Kvazimodo lomu «Parīzes dievmātes katedrāle».

Ielūgumus iespējams saņemt RTU Kultūras centrā, Kaļķu ielā 1, 216. kabinetā, kā arī fakultāšu dekanātos.

RTU Komunikācijas nodaļa

4. novembris, 2015 plkst. 16:27