19. novembris, 2013
.
.
.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolisti un telpu futbolisti aizvadīja kārtējās spēles attiecīgo čempionātu regulārajos turnīros, izcīnot divas uzvaras un reizi piekāpjoties.

Sestdien, 16. novembrī, Kocēnos «RTU/Inspecta» florbolisti Latvijas Florbola čempionāta spēlē ar rezultātu 2:5 piekāpās FK «Rubene». Jau spēles 6. minūtē RTU florbolistus vadībā izvirzīja Jānis Jansons. Turpinājumā abas komandas uzbruka vienlīdz daudz un bīstami, tomēr labāk veicās laukuma saimniekiem – pirmo periodu FK «Rubene» uzvarēja ar 2:1, pēc otrās trešdaļas laukuma saimnieki atradās vadībā ar 3:1, bet 45. minūtē panāca pat 4:1 savā labā. Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Par labāko spēlētāju RTU komandas sastāvā tika atzīts Oskars Fīrmanis, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu.

Svētdien, 17. novembrī, Talsos RTU florbolisti aizvadīja nākamo maču ar čempionāta pastarīti FK «Talsi/Triobet». Pirmajā periodā RTU florbolisti «nomētāja» pretinieku vārtus, izdarīto metienu attiecība – 15:3… Rezultāts pēc pirmās trešdaļas tikai 2:1. Spēles vidū rezultāts bija 3:2 RTU labā, kas, protams, neapmierināja. Spēles turpinājumā RTU florbolisti daudz veiksmīgāk izmantoja vārtu gūšanas iespējas un pārliecinoši uzvarēja – 10:3.
Par labāko spēlētāju RTU komandā tika atzīts Krists Paulovičs, kurš izdarīja trīs rezultatīvus metienus. Pa trim punktiem guva arī Atis Blinds un Kārlis Bulāns, divreiz izcēlās Edgars Siliņš. Ar sakrātiem 28 punktiem 11 spēlēs RTU florbolisti atrodas otrajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Sestdien, 16. novembrī, Ogrē RTU komanda Latvijas Telpu futbola čempionāta spēlē ar rezultātu 4:3 pārspēja FK «Ogre/Cerber 02». Ar iekrātiem 7 punktiem četrās spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas ceturtajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.