RTU florbolisti turpina playoff uzvaras gājienu

29. februāris, 2016
.
.
.

«Mogo-RTU/Rockets» florbolisti aizvadītās nedēļas nogalē kļuvuši par šīs sezonas pirmajiem Latvijas florbola virslīgas pusfinālistiem, sērijā ar 4:0 uzvarot savus ceturtdaļfināla pretiniekus «FBK Valmiera/VIA».

Sestdien, 27. februārī, pagājušā gada vicečempioni «Mogo-RTU/Rockets» Vidzemes Olimpiskajā centrā notikušajā spēlē pretinieku laukumā ar rezultātu 10:5 sagrāva «FBK Valmiera/VIA». Spēles pirmā puse aizritēja ļoti līdzīgi, bet trešā perioda sākumā notika spēles lūzuma punkts – 15 minūšu laikā RTU florbolisti guva četrus bezatbildes vārtus, nosakot spēles iznākumu. RTU rindās rezultatīvākais vārtu guvējs bija Mārtiņš Brigmanis, kurš pretinieku vārtus iekaroja trīs reizes, bet divus golus iemeta Dinārs Vaitaitis, Jānis Jansons un Gvido Lauga.

Arī 28. februārī notikušajā izbraukuma spēlē «Mogo-RTU/Rockets» pārliecinoši pārspēja mājiniekus «FBK Valmiera/VIA». Līdz pat otrā perioda vidum rezultāts bija neizšķirts (2:2), bet drīz pēc tam RTU komanda veica strauju izrāvienu, kura rezultātā otrā spēles trešdaļa beidzās jau ar divu vārtu pārsvaru RTU komandas labā. Trešajā periodā «Mogo-RTU/Rockets» sportisti spēja nosargāt savus vārtus, pretiniekus pārspējot vēl trīs reizes un uzvarot mačā ar rezultātu 8:3. Spēlē trīs golus guva Dinārs Vaitaitis, bet divi vārti – Aivja Hammera kontā.

Vairāk informācijas par «Mogo-RTU/Rockets» Latvijas florbola virslīgas 27. februāra un 28. februāra playoff spēlēm.