RTU florbolisti uzvar un kļūst par līderiem

.
.
.

Alegorijās runājot, aizvadītajā nedēļā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta izlašu līdzjutēji, iespējams, jutās, kā – sēdētu braucošā vilcienā pie loga. Sortimentā – volejbols, basketbols, futbols, florbols un galda teniss. Par visu pēc kārtas.

Šoreiz priekšplānā jāizvirza «RTU/Inspecta» florbolistu veikums Latvijas Florbola čempionātā. Sestdien, 30. novembrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC) RTU florbolisti uzņēma «Ulbroka/FS Masters» komandu. Mūsējie spēli iesāka iespaidīgi – 3:0, samazināja apgriezienus un… tika nolikti pie brīdinājuma līnijas – 3:4 pēc pirmā perioda.

Otrā perioda uzdevums bija ne tikai nepakrist aiz šīs līnijas, bet arī – atgūt pārliecību un vadību spēlē. Tas arī tika paveikts – 7:5 pēc otrās trešdaļas. Spēles pēdējā cēliena sākumā viesi guva vārtus, tādējādi samazinot rezultāta starpību līdz minimumam – 7:6. Mača turpinājumā trīs bezatbildes vārtus guva RTU florbolisti un svinēja uzvaru ar rezultātu 10:6. Uzvarētāju rindās neapturams bija Atis Blinds, kurš guva 6 rezultativitātes punktus (2 vārti un 4 rezultatīvas piespēles), kā arī tika atzīts par labāko spēlētāju.

Svētdien, 1. decembrī, OSC mūsu florbolisti aizvadīja nākamo maču pret čempionāta pastarīti – FK «Talsi/Triobet». Jau spēles trešajā minūtē mūsu florbolisti saņēma «aukstu dušu», nonākot zaudētāju lomā ar rezultātu 0:1. Tomēr šo «nejaušību» RTU florbolisti izlaboja jau tajā pašā minūtē, panākot neizšķirtu – 1:1. Pirmā perioda turpinājumā mūsējie uzvedās pagalam neviesmīlīgi pret ciemiņiem no Talsiem, gūstot piecus bezatbildes vārtu – 6:1.

Otro trešdaļu ar 5:2 uzvarēja pretinieki, tomēr visā spēlē pārliecinošu uzvaru ar 12:6 guva RTU florbolisti. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Andris Jēkabsons. Pēc šī mačā RTU florbolisti ar iekrātiem 37 punktiem 14 spēlēs kļuvuši par Latvijas Florbola čempionāta regulārā turnīra līderiem.

Tikmēr Rīgā notika Latvijas XXIV Universiādē galda tenisā, kur dāmu konkurencē sacentās piecas Latvijas augstskolas un kopvērtējumā RTU komanda izcīnīja 2. vietu. RTU Būvniecības fakultātes studente Ieva Mazjāne un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes studente Dārta Ozoliņa ieguva sudrabu dubultspēlē.

Atgriezīsimies nedaudz senākā pagātnē – ceturtdien, 28. novembrī, Jaunmārupē RTU volejbolisti Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēlē ar rezultātu 1:3 atzina SC «Mārupe» pārākumu. Savukārt sestdien, 30. novembrī, Balvos mūsējie ar rezultātu 3:1 pārspēja VK «Balvi».

Piektdien, 29. novembrī, Olimpiskajā Skonto hallē «RTU FC» futbolisti Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēlē ar rezultātu 6:1 sagrāva Rīgas Pašvaldības policijas komandu. Savukārt «Latvenergo» sporta zālē Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU ar rezultātu 72:58 apspēlēja «STASIS Alūksne» komandu.

Sestdien, 30. novembrī, Daugavas sporta namā «Schenker» līgas spēlē «RTU/Robežsardze» volejbolisti ar rezultātu 2:3 zaudēja «Poliurs/Ozolnieki» komandai. Savukārt svētdien, 1. decembrī, RTU volejbolisti viesojās Igaunijas pilsētā Voru, kur ar rezultātu 3:1 apspēlēja VK «Voru».

Svētdien, 1. decembrī, OSC mūsu futbolisti Latvijas Telpu futbola čempionāta spēlē ar rezultātu 3:7 piekāpās «Monarhs» futbolistiem.