RTU jauktais koris «Vivere» aicina korim pievienoties jaunus dziedātājus

12. janvāris, 2016

Vairāku starptautisku konkursu laureāts Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jauktais koris «Vivere» aicina savā pulkā pirmos soprānus un basus.  Noklausīšanās notiks 18. janvārī no plkst. 17 līdz 18. 30 RTU. Korī gaidīti arī citu balsu spoži pārstāvji. Pieteikties un uzzināt vairāk par noklausīšanās vietu un citām niansēm var, zvanot pa tālruni 26492724. Diriģenti – Gints Ceplenieks un Sintija Šmite.

«Vivere» dibināta 2007. gada 14. septembrī kā Rīgas Biznesa skolas jauktais koris, taču kopš 2013. gada septembra darbojas RTU paspārnē. Kora repertuārā ir tautas un garīgā mūzika, kā arī džezs un popmūzika. 2015. gadā «Vivere» Starptautiskajā Gdaņskas Kormūzikas festivālā, kā arī starptautiskajā koru festivālā «Cantate Domino» ieguva zelta diplomu. Par vērā ņemamu sasniegumu uzskatāms arī zelta diploms 2014. gada Pasaules koru olimpiādē.

12. janvāris, 2016 plkst. 9:36