RTU Mūsdienu deju studiju aicina pievienoties jaunus dejotgribētājus

5. februāris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mūsdienu deju studija Baibas Ērgles vadībā aicina studentus, kā arī bērnus no 10 gadu vecuma pilnveidoties mūsdienu deju žanrā. Nodarbības notiks trešdienās un piektdienās plkst. 17 RTU Kultūras centra deju zālē, Āzenes ielā 12 k–4.

RTU Mūsdienu deju studija dibināta 2014. gada rudenī un patlaban tajā  klasiskās dejas, baleta, džeza, sporta un laikmetīgās dejas pamatus apgūst 12 aktīvi bērni un pusaudži vecumā no 8 līdz 15 gadiem. Taču no 2016. gada deju studija plāno savā pulkā uzņemt arī studentus. Mēneša dalības maksa – 10 EUR.

Pērn Mūsdienu deju studijā tapa deju uzvedumu «Sapņi par kaķiem», iedvesmojoties no pasaulslavenā komponista un mūziklu autora Endrjū Loida Vēbera mūzikla «Kaķi».

Sīkāka informācija, zvanot Baibai Ērglei pa tālr. 26462742.

5. februāris, 2016 plkst. 12:13