RTU nedēļas piedāvājums sportā: basketbols, futbols, florbols un volejbols

27. novembris, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) nedēļas piedāvājums sportā ir ne tikai stāsts par mūsu komandu veikumu populārāko sporta veidu sacensībās, bet arī – formu. Piemēram, līdzjutējiem būs iespēja vērot gan minifutbolu jeb «8x8», gan telpu futbolu. RTU sporta dzirnavas griežas…

Ceturtdien, 28. novembrī, plkst. 20 Jaunmārupes sākumskolas sporta zālē, Mazcenu alejā 4a, RTU komanda aizvadīs kārtējo Latvijas Nacionālās volejbola līgas spēli ar SC «Mārupe». Savukārt sestdien, 30. novembrī, plkst. 14 Balvu pamatskolas sporta zālē, Partizānu ielā 16, RTU volejbolisti aizvadīs nākamo spēli pret VK «Balvi». RTU volejbolisti ar iekrātiem 9 punktiem sešās spēlēs šobrīd atrodas septītajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

Piektdien, 29. novembrī, plkst. 20 «Latvenergo» sporta zālē, Rīgā, Pulkveža Brieža ielā 12, Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē RTU tiksies ar «STASIS Alūksne» komandu. RTU basketbolisti iekrājuši 12 punktus līdzšinējās sešās spēlēs, kas viņus ierindo sestajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

Savukārt plkst. 19 Olimpiskajā Skonto hallē, Rīgā, E. Melngaiļa ielā 1a, «RTU FC» aizvadīs otro Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēli pret Rīgas Pašvaldības policijas komandu. Spēle tiks aizvadīta pēc formāta «8x8» jeb pa astoņiem spēlētājiem vienlaicīgi uz laukuma katrā komandā.

Sestdien, 30. novembrī, plkst. 17 Daugavas sporta namā, K. Barona ielā 107, «RTU/Robežsardze» volejbolisti aizvadīs kārtējo «Schenker» līgas spēli pret «Poliurs/Ozolnieki» komandu. RTU volejbolisti iekrājuši 19 punktus 11 spēlēs, ieņemot ceturto vietu regulārā turnīra tabulā.

Plkst. 17. 30 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC), Grostonas ielā 6b, «RTU/Inspecta» aizvadīs Latvijas Florbola čempionāta spēli pret «Ulbroka/FS Masters» komandu. Svētdien, plkst. 17 OSC mūsu florbolisti aizvadīs nākamo maču pret FK «Talsi/Triobet». Ar sakrātu 31 punktu 12 spēlēs RTU florbolisti atrodas trešajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Svētdien, 1. decembrī, plkst. 13 OSC mūsu futbolisti aizvadīs Latvijas Telpu futbola čempionāta spēli pret «Monarhs» futbolistiem. Ar iekrātiem 7 punktiem sešās spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas piektajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

RTU Informācijas centrs

27. novembris, 2013 plkst. 14:03