RTU nedēļas sporta piedāvājums: priekšplānā telpu futbolisti

20. novembris, 2013

Šonedēļ Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta dzīves priekšplānā izvirzījies sporta karalis – futbols. Pirmais mačs jau šovakar. Nedēļas turpinājumā – arī basketbols un florbols.

Šovakar, 20. novembrī, plkst. 19.30 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC), Grostonas ielā 6b, RTU komanda pārliktajā Latvijas Telpu futbola čempionāta trešās kārtas spēlē tiksies ar FK «Nikars». Savukārt svētdien, 24. novembrī, plkst. 12 OSC RTU futbolisti tiksies ar «LSPA/Sportima» komandu. Ar iekrātiem 7 punktiem četrās spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas ceturtajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Piektdien, 22. novembrī, plkst. 19.30 Madonas pilsētas sporta centrā, Gaujas ielā 13, RTU basketbolisti Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē tiksies ar BK «Madona». RTU basketbolisti iekrājuši 10 punktus līdzšinējās sešās spēlēs, kas viņus ierindo sestajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

Svētdien, 24. novembrī, plkst. 15 Stalbes sporta zālē «RTU/Inspecta» Latvijas Florbola čempionāta spēlē tiksies ar SK «Pārgauja». Ar sakrātiem 28 punktiem 11 spēlēs RTU florbolisti atrodas otrajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

RTU Informācijas centrs

20. novembris, 2013 plkst. 16:56