RTU pieveic LU «Krastu mačā» un airēšanas sacensībās

16. augusts, 2016
.
.
.

Rīgas Tehniskās universitāte pārspēja Latvijas Universitāti basketbola sacensībās «Krastu mačs» un airēšanas sacensībās, kas notika nedēļas nogalē Rīgas svētku laikā.

Rīgas Tehniskās universitāte (RTU) pārspēja Latvijas Universitāti (LU) basketbola sacensībās «Krastu mačs» un airēšanas sacensībās, kas notika nedēļas nogalē Rīgas svētku laikā.

«Krastu mačs», kurā cīnās Daugavas kreisā krasta pret labā krasta pārstāvjiem, šogad notika jau septīto reizi. Kā ierasts, sacensībās spēkiem mērojas RTU un LU komandas, RTU komanda pārstāvēja Daugavas kreiso, bet LU – labo krastu.

Basketbola spēles pirmās piecas minūtes neviena no komandām pie punktiem netika. Rezultātu ar precīzu trīspunkta metienu atklāja RTU komandas spēlētājs Māris Umbraško. Otrajā ceturtdaļā rezultāts bija 15:4 RTU labā. Minūti pirms spēles beigām rezultāts bija 30:32 LU labā. Izcīnot bumbu un atbildot LU ar pretuzbrukumu, RTU spēlētājs Uldis Lencis ar veiksmīgu trīspunktu metienu izcīnīja uzvaru 33:32.

Šogad komandu sastāvos spēlēja universitāšu mācībspēki un darbinieki. Jāpiebilst, ka spēlēšanu ievērojami apgrūtināja lietus, kas laukumu padarīja slidenu.

Airēšanā spēkiem mērojās RTU un LU studenti. Dalībnieki stafetē veica noteiktu attālumu pa Rīgas kanālu. RTU komanda izvirzījās vadībā jau pirmajos metros un spēja sadalīt spēkus, lai pārliecinoši uzvarētu savu pretinieku.

Viena no uzvaras atslēgām bija treniņu process, kas notika pirms sacensībām Rīgas kanālā 9. un 11. augustā.

Galvenā balva uzvarētājiem bija ceļojošais kauss un 400 EUR.