RTU sportistiem uzvara Pasaules čempionātā ziemas peldēšanā

17. marts, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes 1. kursa maģistrante un RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes absolvente Olga Šišlova 10. Pasaules čempionātā ziemas peldēšanā izcīnījusi 1. vietu 50 m distancē un 2. vietu 25 m distancē brīvajā stilā.

Augstu rezultātu uzrādīja arī RTU Sporta katedras peldēšanas treneris Pāvels Šišlovs, kurš čempionātā ieguva 4. vietu 200 m peldējumā un 4. vietu stafešu sacensībās kopā O. Šišlovu.

Peldētājiem sacensībās bija jārēķinās ar visai ekstrēmiem peldēšanas apstākļiem, jo distanču veikšana notika ledusaukstā ūdenī, kamēr gaisa temperatūra bija sasniegusi mīnus 14 grādu atzīmi pēc Celsija.

Šogad Pasaules čempionāts ziemas peldēšanā notika no 8. līdz 12. martam Krievijā, Tjumeņas pilsētā. Kopumā čempionātā piedalījās 1275 dalībnieku — 806 vīrieši un 469 sievietes, pārstāvot 42 valstis un 368 pilsētas. Jaunākajam dalībniekam bija astoņi gadi, bet vecākajam – 91 gads.

Vairāk foto no pasākuma

RTU Komunikācijas nodaļa