RTU studenti piedalīsies «Design Isle 2016»

26. septembris, 2016

No 30. septembra līdz 2. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā, Ķīpsalas ielā 8, notiks ikgadējā jaunā dizaina izstādi «Design Isle 2016». Tajā piedalīsies arī Rīgas Tehniskā universitātes (RTU) studenti.

Šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus, RTU pārstāvēs Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (MLĶF DTI) studenti, piedāvājot ekspozīciju sadarbībā ar SIA «Knauf». RTU DTI darbība vienmēr bijusi virzīta uz dizaina zinātni un ilgtspējīgu dizaina attīstību, ko nodrošina inovatīvu dizaina produktu izstrāde un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā.

Šī gada uzskatāmākais RTU studentu projekts ir E. Saulītes izstrādātā virtuve, kas, piedāvājot dažādas dizaina inovācijas, pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

«Design Isle 2016» ir Baltijas dizaina nozares profesionāļu ikgadēja tikšanās vieta. Izstādi rīko Latvijas Dizaineru savienība kopā ar Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību BT 1. Tajā trīs dienu garumā dizaina nozares pārstāvji no visām trim Baltijas valstīm iepazīstinās ar saviem jaunākajiem dizaina produktiem un pakalpojumiem gan nozares profesionāļus, gan ikvienu modernā dizaina cienītāju.

RTU DTI izstādes stenda ģenerālsponsors SIA «Knauf» nemitīgi rada jaunus, kvalitatīvus un klientu vajadzībām atbilstošus produktus un izstrādā novatoriskas celtniecības sistēmas. Sadarbība ar SIA «Knauf» veicina studentu ideju realizāciju, ļaujot demonstrēt gan institūtā radītās inovācijas dizainā, gan arī uzņēmuma piedāvātos jaunos produktus.

Izstādes mājaslapa

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments