RTU studentiem augstvērtīgi rezultāti «Stipro skrējienā»

7. maijs, 2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) piecas studentu komandas piedalījās kinopilsētā «Cinevilla» notiekošajā «Stipro skrējienā», kas šogad notika jau sesto reizi. Divas no RTU komandām ierindojās labāko četrdesmitniekā. Savukārt RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes students Kristaps Magone ieguva trešo vietu vīriešu konkurencē (1:01:55).

Šogad «Stipro skrējienā» piedalījās 920 komandas, starp tām arī piecas no RTU. 37. vietu ieguva komanda «Zapti laizot» (1:40:25), savukārt vietu zemāk ierindojās cita universitātes komanda «Stiprie inženieri», finišējot tikai 17 sekundes vēlāk (1:40:42).

79. vietā ierindojās komanda «SuperEvilBlackNinjaTigerSparkSharkZ3000» (2:29:01), 328. vietu ieguva komanda «Rīgas Tehniskie kaķi» (3:21:21), savukārt 471. vietā – komanda «The Fantastic 4» (3:48:07). Sieviešu konkurencē 70. vietu ieguva RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes studente Paula Dīriņa (1:52:24). Augstajā 68. vietā no 2025 dalībniekiem ierindojās RTU Būvniecības fakultātes students Toms Karlivāns (1:15:15).

RTU komandu sastāvi:

• «Zapti laizot»: Emīls Garančs, Madara Šadrina (abi APF), Emīls Īvāns (IEVF) un Pēteris Putniņš;
  • «Stiprie inženieri»: Ainārs Brālītis, Jēkabs Kalniņš, Viktorija Stirāne (visi BF) un Kaspars Spridzāns (IEVF);
  • «SuperEvilBlackNinjaTigerSparkSharkZ3000»: Kristaps Blumfelds, Kalvis Ābeļkalns, Mārtiņš Beiša un Ilze Buža (visi BF);
  • «Rīgas Tehniskie kaķi»: Artūrs Ketlers, Mārtiņš Plaudis, Ilze Bērziņa (visi no DITF) un Edijs Loksts (BF);
  • «The Fantastic 4»: Zanda Krišāne (BF), Gerrit Klisch, Julian Lenkereit un Stefan Behrens (visi «Erasmus» mobilitātes studenti).

Vairāk bildes no pasākuma atrodamas mūsu facebook lapā

RTU Komunikācijas nodaļa

7. maijs, 2014 plkst. 13:42