RTU studentiem sudraba medaļas Latvijas XXVII Universiādē galda tenisā

19. decembris, 2016
.
.
.
RTU gan sieviešu, gan vīriešu komandas izcīna sudraba godalgas galda tenisā Latvijas XXVII Universiādē. Foto – Sandra Škutāne

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sieviešu un vīriešu galda tenisa komandas sestdien, 17. decembrī, izcīnīja sudraba godalgas galda tenisā Latvijas XXVII Universiādē, kur gan dāmu, gan kungu konkurencē piedalījās piecas Latvijas augstskolas.

Sieviešu konkurencē RTU galda tenisa komanda kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu, ar rezultātu 1:3 piekāpjoties Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komandai un gūstot uzvaru pār Latvijas Universitātes (LU) komandu, kas izcīnīja 3. vietu. RTU komandas sastāvā spēlēja RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) absolvente Ieva Mazjāne un BIF 1. kursa studente Viktorija Majorova. Vienspēlēs V. Majorova ar rezultātu 3:2 uzvarēja LU pārstāvi, izcīnot zelta medaļu, savukārt I. Mazjāne ar 0:3 zaudēja LSPA pārstāvei, ierindojoties 4. vietā.

Arī kungu konkurencē RTU izcīnīja 2. vietu, ar 37 punktiem iegūdami sudraba medaļu. 3. vietu un 28 punktus ieguva Daugavpils Universitāte, savukārt uzvarētājkomanda LU kopvērtējumā tika pie 1. vietas un 38 punktiem. Dubultspēlē RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) students Kirils Jahontovs komandā ar RTU Ventspils filiāles studentu Jevgeņiju Gmiraku ieguva godpilno 2. vietu, ar rezultātu 2:3 piekāpjoties LU pārim. Vienspēlēs K. Jahontovs izcīnīja 2. vietu, J. Gmiraks – 5. vietu, savukārt BIF students Modris Golubovs ieguva 6. vietu.

Sieviešu konkurencē turnīrā piedalījās RTU, LU, Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU), LSPA un Daugavpils Universitāte (DU), savukārt vīriešu konkurencē turnīrā piedalījās RTU, LU, DU, LLU un Transporta un sakaru institūts (TSI).

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība.