RTU studentiem trīs medaļas PČ svarbumbu sportā, florbolistiem un basketbolistiem uzvaras

26. novembris, 2013

Aizvadītā nedēļa Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) sporta dzīvē bijusi panākumiem bagāta: no 21. līdz 24. novembrim Krievijas pilsētā Tjumeņā notika 20. Pasaules čempionāts svarbumbu sportā, kurā RTU studenti ieguva trīs medaļas, kā arī basketbolistiem un florbolistiem kārtējās uzvaras pašmāju čempionātos.

RTU komandu Latvijas izlases sastāvā pārstāvēja pieci sportisti, un jau sacensību pirmajā dienā bronzas medaļu, ceļot 24 kg smago svarbumbu, izcīnīja RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) studente Sintijas Pastare (personiskais rekords – 50 punktu), savukārt pēdējā dienā RTU Būvniecības fakultātes (BF) students Ingus Leja ieguva sudraba medaļas gan junioru, gan pieaugušo grupā, labojot arī sevis uzstādīto Latvijas rekordu.

Pavisam nedaudz līdz godalgotai vietai pietrūka RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) absolventam Andrejam Makuham, kurš ierindojās ceturtajā vietā, kā arī labā līmenī nostartēja RTU BF absolvents Arnis Hansons un EEF students Kaspars Kroičs. Komandas izsaka lielu pateicību RTU vadībai par sniegto atbalstu dalībai pasaules čempionātā.

Piektdien, 22. novembrī, Madonas pilsētas sporta centrā RTU basketbolisti Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas (LBL3) spēlē ar rezultātu 84:58 pārspēja BK «Madona». RTU basketbolisti iekrājuši 12 punktus līdzšinējās septiņās spēlēs, kas viņus ierindo sestajā vietā regulārā čempionāta turnīra tabulā.

Svētdien, 24. novembrī, Stalbes sporta zālē «RTU/Inspecta» Latvijas Florbola čempionāta spēlē ar rezultātu 12:3 sagrāva SK «Pārgauja». Ar sakrātu 31 punktu 12 spēlēs RTU florbolisti atrodas trešajā vietā Latvijas Florbola čempionāta regulārajā turnīrā.

Piektdien, 22. novembrī, Olimpiskajā Skonto hallē «RTU FC» aizvadīja pirmo Latvijas Amatieru futbola līgas (LAFL) ziemas turnīra spēli pret komandu «Beitar», zaudējot ar minimālu rezultātu – 2:3.

Svētdien, 24. novembrī, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā RTU futbolisti ar rezultātu 2:4 atzina «LSPA/Sportima» komandas pārākumu. Ar iekrātiem 7 punktiem piecās spēlēs RTU futbolisti šobrīd atrodas ceturtajā vietā Latvijas Telpu futbola čempionāta regulārajā turnīrā.

RTU Informācijas centrs

26. novembris, 2013 plkst. 10:15