RTU students Pasaules Universitāšu ziemas orientēšanās čempionāta masu startā uzrāda labu rezultātu

17. februāris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) 5. kursa students Raivo Kivlenieks Pasaules Universitāšu ziemas orientēšanās čempionāta masu starta disciplīnā vidējā distancē 30 sportistu konkurencē ieguvis augsto 8. vietu. Pirmdien, 15. februārī, sportists distanci veica 00:36:33, apsteidzot 9. vietas ieguvēju par 40 sekundēm.

Kā jau ziņots iepriekš, piektdien, 12. februārī, R. Kivlenieks iedzīšanas distancē 30 sportistu konkurencē izcīnīja 4. vietu, distanci veicot 00:33:32 un no godalgotās trešās vietas atpaliekot tikai vienu sekundi. Ziemas orientēšanās pasaules rangā sportists starp 100 labākajiem pasaules ziemas orientieristiem ieņem augsto 27. vietu.

Pasaules Universitāšu ziemas orientēšanās čempionāts no 10. līdz 16. februārim norisinās Krievijas pilsētā Tulā. Tajā piedalās 60 sportisti no Baltkrievijas, Bulgārijas, Čehijas, Igaunijas, Somijas, Japānas, Kazahstānas, Latvijas, Norvēģijas, Krievijas, Slovākijas, Zviedrijas, Šveices. 32 sportisti startē vīriešu konkurencē un 28 sportistes – sieviešu konkurencē. Sacensības norisinās sprinta, iedzīšanas un vidējā distancē ar masu startu un jauktajā stafetē.

Čempionāta jaunumi un rezultāti

RTU Komunikācijas nodaļa