13. maijs, 2013
.
.
.

11. maijā Baldones apkārtnē ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu uzvarām tika aizvadītas Latvijas XXIII Universiādes orientēšanās sacensības, kurās piedalījās 35 studenti no septiņām augstskolām.

No 23 studentiem, kuri startēja 9,7 km garajā distancē, visātrākais bija RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) students Andris Jubelis (00:51:42). Otro vietu izcīnīja RTU Transporta un mašīnzinību fakultātes (TMF) students Kārlis Baltacis (00:54:20), un trešais palika RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) students Nauris Neimanis (00:59:00), tādējādi nodrošinot pārliecinošu RTU uzvaru arī augstskolu vērtējumā.

6,3 km garajā sieviešu distancē piedalījās 12 dalībnieces, kuru vidū visātrākā bija Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) studente Ilze Cahrausa (00:57:59). RTU Būvniecības fakultātes (BF) studente Ilze Buža ieguva otro vietu (00:58:52), un trešo vietu izcīnīja Latvijas Universitātes (LU) studente Dace Buža (01:00:26).

RTU bija ne tikai viskuplāk pārstāvēta Latvijas XXIII Universiādes orientēšanās sacensībās, bet arī izcīnīja divas ļoti svarīgas uzvaras kopvērtējuma ieskaitē. Nākamais RTU orientēšanās izlases starts paredzēts jau pēc divām nedēļām, kad Biķernieku mežā norisināsies starptautiskās SELL spēles.