RTU Studentu parlaments piešķir finansējumu četrām studentu laboratorijām

14. aprīlis, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta (RTU SP) valde piešķīrusi finansējumu līdz 2500 EUR divu jaunu studentu laboratoriju izveidei, kā arī divu esošu studentu brīvpiekļuves laboratoriju pilnveidei.

Finansējumus piešķirts studentu radošās laboratorijas «DaVinči» izveidei Daugavpilī, jaunas laboratorijas izveidei Būvniecības inženierzinātņu fakultātē, kā arī jau esošajai RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes «Latvenergo» radošajai laboratorijai jaunas tehnikas iegādei un RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes Elektronikas klubam.

Piedalīties konkursā varēja RTU SP interešu klubi – studentu laboratorija vai studentu dibināta laboratorija – , kā arī jebkurš cits RTU students, kurš vēlas dibināt studentu laboratoriju un līdz projekta atskaites nodošanas termiņam studēs RTU.

14. aprīlis, 2016 plkst. 15:46