RTU uzvar balsojuma sacensībās un iegūst balvā «Carnival Youth» koncertu

18. maijs, 2016

Pateicoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu aktivitātei «Red Bull Tour Bus» interneta balsojumā, 26. maijā plkst. 20 RTU Ķīpsalas kolonādē notiks grupas «Carnival Youth» bezmaksas vasaras iesildīšanas koncerts.

Kopumā interneta balsojumā savu balsi un iespēju redzēt grupas koncertu savas augstskolas teritorijā varēja atdot par kādu no sešām Latvijas augstskolām: RTU, Latvijas Universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), Vidzemes Augstskolu, Daugavpils Universitāti un Ventspils Augstskolu. Balsojumā sīvā cīņā uzvarēja RTU un LLU. LLU koncerts notiks 25. maijā plkst. 20 Jelgavā, Lielajā ielā 2.

«Red Bull Tour Bus» ir koncerta autobuss, kas pārvēršas par skatuvi un šovasar tajā saimnieko grupa «Carnival Youth», kas tikko svaigi ir izdevusi savu jauno albumu «Propeller».

18. maijs, 2016 plkst. 9:10