RTU vokālais ansamblis «Jauna nianse» un muzicējošie draugi aicina uz koncertu «Ceļā»

4. novembris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vokālais ansamblis «Jauna nianse» piektdien, 6. novembrī, plkst. 19 aicina klausītājus uz savu rudens sezonas koncertu «Ceļā», kurā ansamblis muzicēs kopā ar saviem draugiem. Koncerts notiks RTU Mazajā zālē, Rīgā, Kaļķu ielā 1. Ieeja – bez maksas.

Kopā ar vokālo ansambli «Jauna nianse» (vadītāja Dace Kravale) koncertā muzikālo daudzveidību demonstrēs jauktais koris «Skaņupe» (vadītājs Ēriks Kravalis), bērnu vokālais ansamblis «Momo» (vadītāja Dagnija Kravale), jauniešu grupa «Garage kids» (vadītāja Elīza Apine) un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas vokālā grupa «Vītolmeitas» (vadītāja Sanda Paškēviča). Basģitāru spēlēs Devika Evsikova, bungas – Sigvards Dižais.

Programmā klausītāji varēs dzirdēt gan labi zināmas latviešu mūzikas pērles, tostarp latgaliešu tautasdziesmas un komponista Kārļa Lāča «Jaunības dziesmas», gan ārzemju autoru skaņdarbus, piemēram, slavenās britu grupas «The Beatles» popūriju.

Ansamblis «Jauna nianse» ir sieviešu vokālā ansamblis, kura skanējums tiek papildināts ar vijoles, flautas un ģitāras pavadījumiem, ko spēlē paši ansambļa dalībnieki. Koncerta programmas tiek veidotas muzikāli un stilistiski kontrastainas. Ansambļa repertuārā skan latviešu tautas dziesmas, madrigāli un klasiski skaņdari mijas ar popmūzikas aranžējumiem un spiričueliem. Ar savu dziedājumu ansamblis papildinājis gan muzikālas izrādes, gan citu ansambļu un koru skanējumu sadraudzības koncertos. Ansamblis regulāri piedalās dažādos labdarības projektos un priecē lustīgos pasākumos. Pērn ansamblis nosvinēja savu 15. jubileju.

RTU Komunikācijas nodaļa

4. novembris, 2015 plkst. 16:08